'Kjo vajza këtu, mallkon dhe...', ndjekësja përplaset me Kiara Titon, ja si i përgjigjet moderatorja

'Kjo vajza këtu, mallkon dhe...', ndjekësja përplaset me Kiara Titon, ja si i përgjigjet moderatorja

Kiara Tito

Moderatorja e njohur Kiara Tito, shpeshherë ndeshet me shumë mesazhe apo komente fyese prej fansave të saj. Mirëpo këtë herë ajo ka vendosur të veprojë ndryshe.

Me një Instastory, Kiara tregon profilin e një vajze e cila siç duket shpesh herë fyen moderatoren Tito. Përkrahë fotos, Kiara shkruan” Kjo vajza këtu, mallkon, fyen në mënyrat nga më të këqijat. Report please”.

Rikujtojmë se Kiara Tito, së shpejti do të bëhet prind i një vajze, e për sa i përket jetës profesionale momentalisht ajo ka marrë një pauzë, pasi për disa muaj më radhë ajo u shfaq si prezantuese në “Fan Club Dwts”.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit