Koalicioni opozitar, Spiropali: Marrëzi olimpike dhe buzëqeshje heroike...Vetëm Basha mund ta bëjë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, zëdhënese e Qeverisë, Elisa Spiropali, reagoi pas firmosjes së kaolicionit zgjedhor opozitar, duke dhënë se ky moment shënon edhe shkatërrimin e partive.

"Vetëm Lulzim Basha mund të krijojë koalicion partish për mospjesmarrje në zgjedhje dhe këtë marrëzi olimpike ta shoqërojë me buzëqeshje heroike! Ja pra dëshmia akademike dhe praktike se si mund të shkatërrohet një parti historike prej frikës dhe mungesës së kurajos politike!", shkruan Spiropali në rrjetet sociale.


Lajmi kryesor:

Reagon Edi Rama: Koalicioni kundër zgjedhjeve vetëvrasje politike. Më 30 qershor do të votohet!


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

'Ta bëj unë krevatin për fëmijën...', 'Mobilieri' mashtron policin brenda në komisariat