POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kohë pa e parë Elsa Lilën? Del në foto me dajën e saj, avokati i njohur që shpëtoi nga tragjedia e Genovas

Këngëtarja Elsa Lila dhe avokati Saimir Vishaj

Këngëtarja e njohur, Elsa Lila është mbesa e avokatit të njohur, Saimir Vishaj. Për të gjithë ju që nuk e dini, Vishaj është daja i këngëtares së njohur.

Pas tragjedisë në Genova, Vishaj u kthye në një protagonist, pasi pak minuta para se ura të shembej, avokati kishte kaluar aty  me familjen. Sot, ai ka publikuar një foto me Lilën ku shihen të përqafuar.

“I lumtur me mbesën,"-shkruan avokati. 

Këngëtarja shfaqet në një formë shumë të mirë fizike, me flokët e zgjatur dhe e nxirë nga plazhi. Shumë mirë, Lila! Tani të shohim nëse në projektet e këngëtares përfshihen edhe këngë të reja.

 

Komento

Komente

  • Lavire: 18/08/2018 12:22

    po familjen ku e kishte se vetem vete ishte ne foto??!!

    Përgjigju
  • avokati: 18/08/2018 12:21

    pa ca tragjedie i shpetoi ai. se foton e ka te vjeter. diten e tragjedise ne genova ishte shi i madh ai nxjerr foto me diell. kujdes mos u mashtroni nga fb

    Përgjigju