POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO /Kombëtarja e Kroacisë mbërrin në Zagreb, tifozët mirëpresin futbollistët

Tifozët mirëpresin kombëtaren e Kroacisë

Pas finales së madhe në Moskë, kombëtarja e Kroacisë është kthyer në vendlindje, në Zagreb. Nuk ka munguar dhe pritja e ngrohtë nga tifozët të cilët janë mbledhur në aeroport për të pritur kombëtaren e tyre.

Kroacia ishte një nga skuadrat surprizë të këtij Botërori pasi askush nuk e besonte që do të arrinte deri në finale. Njerëz të shumtë me banderola në duar janë mbledhur nëpër rrugët e Zagrebit për të falenduar kombëtaren e tyre për arritjen.


Tifozët mirëpresin kombëtaren e Kroacisë

Komento