Konflikt për drogë dhe larje hesapesh, dy pistat e hetimit për atentatin e sotëm në Tiranë ku u ekzekutua 49 vjeçari

Konflikt për drogë dhe larje hesapesh, dy pistat e hetimit për atentatin e sotëm në Tiranë ku u ekzekutua 49 vjeçari

1671210759_063b50e9b3e84fe0ad56b0aa5696abd6.jpg

Policia e Tiranës ka dy pista kryesore të hetimit për atentatin të sotëm në Tiranë, ku mbeti i vdekur 49 vjeçari Edmond Papa. Konflikt për drogë ose larje hesapesh janë dy pistat e hetimit të policisë. Detajet që ngritën pistat e hetimit bëjnë me dije, Papa ka qenë i skeduar më parë në Britani të Madhe dhe i dënuar në Greqi për drogë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ 9 plumba 49-vjeçarit, pronar i hotel 'Blue Sky' në Sarandë! U ekzekutua në lokal pranë banesës së vëllait! I dënuar në Greqi për trafik droge (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati