Koordinatorja e PD sulm kritikëve të
Bashës: S'duam këshilltarë part-time

Koordinatorja e PD sulm kritikëve të<br />Bashës: S'duam këshilltarë part-time
Edhe koordinatorja e PD, Silvi Bardhi ka sulmuar deputetët që kritikuan Bashën dje.
 
Ajo përmes një statusi në Facebook shprehet se shqiptarët janë të lodhur nga krekosja, luksi dhe arroganca dhe sterkëmbshat nuk tregojnë dashurinë e shtirur për partine, por luftën për pushtet nesër.
 
Silvi Bardhi e mbyll deklaratën e saj duke thënë se Partia Demokratike nuk ka nevoje për këshilltarë part-time.
 
Statusi i Silvi Bardhit
Partia Demokratike nuk jane disa emra, por figurat, qe ose te rikthejne besimin, ose te fundosin!
 
Shqiptaret jane te lodhur nga krekosja, luksi dhe arroganca.
 
Demokratet duhen lene te lire ne shpresen e tyre e cila eshte zgjuar, pikerisht nga Cadra e Lirise, nga kryetari i zgjedhur i tyre.
 
Shqiptaret e kuptojne mire shfaqjen dhe zgjedhjen e bejne forte lehte!
 
Sterkembshat nuk tregojne dashurine e shtirur per partine, por luften per pushtet neser!

Partia Demokratike nuk ka nevoje per keshilltare part-time, por per njerez te thjeshte te cilet e besojne thelle, se partia nuk eshte qypi me flori, por familja jote, te ciles zgjedh t'i qendrosh besnik dhe i perkushtuar!

 


dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Nesër ministri italian i Bujqësisë Tiranë, pritet nga Krifca! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi

Nesër ministri italian i Bujqësisë Tiranë, pritet nga Krifca! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi