POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

"Kopertina e vitit", Rea publikon foto krah dy vëllezërve, Greg dhe Zaho Ramës

Fëmijët e familjes kryeministrore, Rea, Greg dhe Zaho Rama

Rea, vajza e familjes kryeministrore ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto me dy vëllezërit e saj, Greg dhe Zaho.  Të tre fëmijët e familjes Rama shihen mjaft të qeshur në këtë fillim viti.

“Le të kërcejnë të gjithë fëmijët, kopertina e vitit”- shkruan Rea krahas fotos. Ajo që vihet re gjithashtu është se Zaho i vogël e ka mbështetur kokën në prehrin e vëllait të tij më të madh, Gregut.

Foto e publikuar nga Rea në Instagram 

fl.mi.
Komento