Korçë/ Përplasen dy mjete me njëra-tjetrën, shkak dyshohet shpejtësia e lartë

Korçë/ Përplasen dy mjete me njëra-tjetrën, shkak dyshohet shpejtësia e lartë

Pamje nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur sot në unazën e qytetit të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake dy mjete janë përplasur me njëra -tjetrën dhe si pasojë e përplasjes një nga mjetet ka përfunduar në lulishte duke dëmtuar lehtë edhe një të moshuar që po pushonte aty.

Paraprakisht shkak i akaidentit dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia po merret me zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

S.B/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Tërheqja e Presidentit Biden nga gara, shkakton konfuzion lidhur me sfidat globale

Tërheqja e Presidentit Biden nga gara, shkakton konfuzion lidhur me sfidat globale