Koronavirusi/ Vogëlushi shqiptar në Itali poezi-mesazh: Ulni kokat vëllezër e motra, shihni sa e vogël është bota! (VIDEO)

Në një kohë kur gjithë vëmendje është përqëndruar te raportimi i shifrave të fundit të të prekurve dhe viktimave nga koronavirus, Arseld Hidri, një vogëlush shqiptar sjell nga Italia një poezi- mesazh për sprovën e radhës që po kalon njerëzimi, përballjen me Covid-19. 


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?