Kosovë/ Kërcënohet me jetë Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, është kërcënuar me jetë pasditen e djeshme.

Sipas mediave në Kosovë, një person ende i pa identifikuar nga policia ka nisur në llogarinë e rrjetit social Twitter të Vjosa Osmanit një kërcënim me jetë të shkruar në gjuhën angleze.

Po sipas mediave, rasti në fjalë i është referuar organeve të policisë dhe prokurorisë së Kosovës, jo nga Osmani por nga një person i stafit të saj

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Pa shkëmbimin e ushtarëve nga fabrika e çelikut në Mariupol, s’ka negociata