Kosovë/ Shoferi përplas ariun në rrugë dhe përfundon i dëmtuar bashkë me pasagjerët

KOSOVË- Një shofer ka përplasur një ari në rrugën "Ibrahim Rugova" në Kosovë. Shoferi nuk e ka parë ariun duke kaluar në rrugë.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur shoferi bashkë me dy pasagjerët. Sipas mediave kosovare, ata kanë vetëm dëmtime trupore.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento

Komente

  • Qytetari: 17/08/2019 21:59

    Po me ariun cfare ndodhi?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

I dënuar për ngacmim seksual të dy fëmijëve, ekstradohet nga Greqia ish-trajneri i futbollit që ishte në kërkim prej 6 vitesh