Kreshnik Spahiu ironizon: Në Dropull 20 persona kanë votuar 3 herë! S’kanë faj se mbajnë 3 kombësi, me Shqipërinë, me Greqinë e me LSI-në

Kreshnik Spahiu

ankimimet e LSI për zgjedhjet e 25 prillit, mes të tjerash ka denoncime për tentativa për votim më shumë se 1 herë të disa personave.

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka ironizuar me votimet në zonën e Dropullit, duke thënë se atje 20 persona kanë votuar 3 herë për shkak se kanë 3 kombësi, me Shqipërinë, me Greqinë dhe me LSI-në.

Në Dropull 20 persona kanë votuar 3 herë:

S’kanë faj, sepse ata mbajnë 3 kombësi:

– Me Shqipërinë,

– Me Greqinë,

– Me LSI-në”, shkruan Spahiu.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • Iris: 19/05/2021 03:23

    Shtoi ketu dhe pensionet.Ketu ne U.S.A.une njoh njerez nga zonat e pretenduara te //Vorio Epirit// qe marrin nga tre pensione :Nje nga Shqiperia (komplet i ligjshem,sepse kane punuar);nje nga Greqia per //patriotizem ne rezerve po te vije mundesia e rasti//; dhe nje nga U.S.A edhe kur nuk kane kontribuar as edhe nje dite pune ketu.Besoj qe edhe votimet per keta persona qe permend z.Spahiu vijne me nga nje <<pension ekstra>> per sherbim te devotshem.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra