Kreu i LZHK-së Dashamir Shehu mbërrin të firmosë marrëveshjen e koalicionit me PD-në

Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehu ka mbërritur në selinë blu, për të firmosur marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prillit.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e PD takon Leka Zogun: Djalosh i hijshëm dhe i mençur! I dhemb shumë Atdheu! Me të kujtova gjyshin tim që ishte gardist i mbretit