E mitura 13-vjeçare abuzohet seksualisht nga një 19 vjeçar dhe më pas dhunohet nga e ëma! Në pranga i riu, nën hetim nëna

E mitura 13-vjeçare abuzohet seksualisht nga një 19 vjeçar dhe më pas dhunohet nga e ëma! Në pranga i riu, nën hetim nëna

Foto ilustruese

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 19-vjeçarin E.D, pasi dyshohet se para një muaj, ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare.

Hetimi ka nisur edhe ndaj nënës së vajzës së mitur, R.S 42 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite