Krimi i dyfishtë në Gramsh, mësohen emrat e viktimave

Krimi i dyfishtë në Gramsh, mësohen emrat e viktimave

1674831633_ambulanca.jpg

Report Tv ka mësuar se ka mbetur viktimë Zegjine Sinani dhe Shaqir Sinani. Të dy u ekzekutuan ditën e sotme nga 75-vjeç Xhevit Sinani.


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë