Krimi i parandaluar në Elbasan, policia s’ka ende emrin e pronarit të BMW-së dhe shënjestrën e atentatit! Kontrolle të shumta në zonë

Krimi i parandaluar në Elbasan, policia s’ka ende emrin e pronarit të BMW-së dhe shënjestrën e atentatit! Kontrolle të shumta në zonë

1676799389_15.jpeg

Policia e Elbasanit është duke zhvilluar kontrolle të shumta në zona të ndryshme të këtij qyteti në kërkim të personave me precedentë kriminalë për të zbardhur ngjarjen kriminale të parandaluar sot, ku dyshohet se do të bëhej një atentat.

Policia ende nuk ka një emër të konfirmuar se kush mund të ishte shënjestra e atentatit ndërkohë që as për pronësinë e automjetit BMË X6 nuk ka një emër.


Lajmi kryesor:

Shmanget atentati në Elbasan, zbulohet BMW me 3 kallashnikovë e 2 bidonë benzine brenda dhe një pistoletë pranë një koshi plehrash! Makina afër shtëpisë së Erion Alibej (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë