Krimi në familje në mes të Tiranës, Report Tv siguron FOTON e viktimave

Krimi në familje në mes të Tiranës, Report Tv siguron FOTON e viktimave

1661875340_Sequence03.01004514.Still054.jpg

Personat që shihni në foto kanë qenë viktimat të cilët mbetën të vrarë ditën e sotme në Tiranë. Viktimat janë identifikuar si Dritan Muskurti dhe gruaja e tij, Nora ata janë vrarë nga vëllai i Dritan Maskurtit, Arsen Maskurti i cili njihej si Hamza Maskurti. Uniformat blu po punojnë për kapjen e tij.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022