Krimi në Tiranë, Report Tv siguron FOTON e viktimave brenda agjencisë turistike! Trupat e pajetë të shtrirë në tokë

Krimi në Tiranë, Report Tv siguron FOTON e viktimave brenda agjencisë turistike! Trupat e pajetë të shtrirë në tokë

1661884038_Sequence03.00271008.Still055.jpg

Report Tv ka siguruar foton brenda agjencisë turistike e cila ishte në pronësi të viktimave Dritan Muskurti dhe Nora Muskurti. Në foto tregohen viktimat e shtrirë në tokë, pasi Arsen Muskurti me pistoletë në brez u fut brenda biznesit dhe qëlloi në drejtim të tyre.

Report Tv siguroi edhe videon ekskluzive nga momenti kur Arsen Muskurti futet në biznesin e çiftit në Tiranë pranë zonës Myslym Shyr në rrugën ‘Islam Alla’.

E gjithë vrasja ka ndodhur në më pak se 2 minuta (1 min e 42 sekonda), ku autori Arsen Muskurti sapo ka hyrë në dyqan, ka pasur një debat të shkurtër dhe menjëherë ka nxjerrë armën nga brezi duke lënë të vdekur në vend vëllanë dhe kunatën. Me qetësi maksimale, është larguar i qetë në këmbë. Pak sekonda më pas në dyqan janë futur fqinjët të cilët kanë dëgjuar të shtënat me armë duke parë 2 viktimat të shtirë në tokë.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Raportimi i Dumanit në Kuvend, Romeo Kara në Report Tv: Sulmet e opozitës treguan se problemin e kanë me drejtësinë! Për 21 janarin të thirren Ina Rama e Basha

Raportimi i Dumanit në Kuvend, Romeo Kara në Report Tv: Sulmet e opozitës treguan se problemin e kanë me drejtësinë! Për 21 janarin të thirren Ina Rama e Basha