Krujë, granatë dore në oborrin e një
banese, fatmirësisht pa të dëmtua

Krujë, granatë dore në oborrin e një<br />banese, fatmirësisht pa të dëmtua
KRUJË – Një granatë dore është hedhur në oborrin e një banese në qytetin e Krujës. 
 
Fatmirësisht nga shpërthimi i saj nuk ka pasur njerëz të lënduar, ndërkohë që edhe dëmet materiale nuk janë të shumta duke rezultuar vetëm me thyerjen e xhamave të banesës.
 
Pas njoftimit, për ngjarjen, policia e Krujës ka nisur hetimet duke marrë në pyetje edhe familjarët për ndonjë konflikt të mundshëm, në mënyrë për të zbardhur edhe shkaqet dhe autorët e kësaj ngjarjeje.

foto
 
Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve