I vihet tritol një makine në Krujë, vetëm dëme materiale! Pronari i makinës i arrestuar për trafik droge

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Një automjeti i është vënë tritoli mbrëmjen e sotme në fshatin Zallë të Krujës, por fatmirësisht nga shpërthimi nuk kanë mbetur persona të lënduar. Ngjarja u regjistrua rreth orës 19:20, ndërsa automjeti rezulton në pronësi të Lirim Talit, person i arrestuar për trafik droge, i cili aktualisht ndodhet në 'arrest shtëpie.

Në momentin e shpërthimit, automjeti i ishte i parkuar pranë banesës së Talit, ndërsa janë regjistruar dëme materiale.

Nuk dihen të tjera detaje për ngjarjen, ndërsa grupi hetimor po kryen veprimet për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, trageti Durrës-Bari do të niset 5 orë me vonës, ja arsyeja