Kryeinfermierja: Jepi ndonjë lekë atyre infermiereve'... Vajza e pacientes: Duke nxjerrë lekë jam që në mëngjes

Në përgjimet e siguruar nga Report Tv, në një bisedë të shkëputur nga SPAK është kryeinfermierja Trëndafile Fagu e cila flet në telefon me vajzën e pacientes, Manuela Mallkuçi.

Në një moment të bisedës 'Filja' i thotë 'Japu nai lek atyre infermiereve', ndërkohë që Mallkuçi i thotë: 'Po i dhashë atyne aman, tu qit lek kam që në mgjes'.


Lajmi kryesor:

Report TV siguron përgjimet/ 'Doktori i do euro...bëj gati 5-mijëshet dhe 10-mijëshet për spital', SPAK kërkon kthimin në qeli të mjekut Edvin Prifti


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Tiranë, hipën te skelat e restaurimit të Muzeut Historik dhe kërcënon se do hidhet nga lartësia nëse nuk i firmoset kontrata e punës