Kryemadhi i bashkohet protestës, shihet në krah të Sali Berishës dhe bashkëshortes së tij

Kryemadhi i bashkohet protestës, shihet në krah të Sali Berishës dhe bashkëshortes së tij

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i është bashkuar protestës së thirrur nga Sali Berisha. Kryemadhi shihet në krah të Sali Berishës dhe bashkëshortes së tij, Liri Berishës.

 


Lajmi kryesor:

Berisha mesazh Ramës nga protesta: Jemi armiq, kur të themi mbathja, duhet t’ja mbathësh! Ne shpojmë çdo blind, asgjë s’na ndal (Asnjë fjalë për Bashën)


Ora 20:18
Kryemadhi i bashkohet protestës, shihet në krah të Sali Berishës dhe bashkëshortes së tij
SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Sot Kuvend, kërkesë për thirrjen e drejtuesit të ERE dhe mocion me debat publik! Salianji kërkon interpelancë me Çuçin

Sot Kuvend, kërkesë për thirrjen e drejtuesit të ERE dhe mocion me debat publik! Salianji kërkon interpelancë me Çuçin