Kryemadhi shpërndan mesazhin e Leonardio Di Caprio për mbrojtjen e lumit Vjosë: Faleminderit, 25 prilli një betejë për të ardhmen

Kryemadhi shpërndan mesazhin e Leonardio Di Caprio për mbrojtjen e lumit Vjosë: Faleminderit, 25 prilli një betejë për të ardhmen

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka ripostuar mesazhin e aktorit të njohur Leonardo Di Caprio për mbrojtjen e lumit Vjosa. Kryemadhi teksa falenderon Di Caprion thotë se 25 prilli është një beteje për të ardhmen e Shqipërisë dhe mbi të gjitha të rinisë së vendit tonë.

‘Edhe unë mbështes Vjosa Park Kombëtar Tani! Faleminderit Leonardio Di Caprio dhe të gjithë aktivistëve në mbrojtje të natyrës tonë dhe të burimeve natyrore nga duart e qeverisë. 25 Prilli është një betejë që Shqipëria të jetë shtëpi për të sotmen dhe të nesërmen e fëmijëve tanë’.


Lajmi kryesor:

Leonardo Di Caprio bën thirrje për mbrojtjen e lumit Vjosa, aktorit i përgjigjen Basha, Meta dhe Kryemadhi


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Qëllohen me armë gazetarët, filmuan gërryerjet e paligjshme në lumin Zezë! Dhunohen dhe mbahen peng për 30 minuta

VIDEO/ Qëllohen me armë gazetarët, filmuan gërryerjet e paligjshme në lumin Zezë! Dhunohen dhe mbahen peng për 30 minuta