Kryemadhi: Uragani i votave për ndryshim, shkul rilindjen nga vendi më 25 prill! Me LSI në qeverisje garantohet një jetë më e mirë

Monika Kryemadhi në një takim në Tropojë

Teksa ka publikuar foto nga një takim elektoral kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, shkruan se sipas saj qytetarët e Fierit dhe Tropojës mezi e presin ndryshimin e 25 prillit.

Ndërsa pretendon se do të fitojë opozita në zgjedhje, Kryemadhi shkruan se pas 25 prillit  me LSI në qeverisje sipas saj qytetarëve do tu garantohet “punësim i mirëpaguar, arsimim cilësor, taksa të ulëta dhe shanse të barabarta për një jetë më të mire”.

“Ndryshimin e 25 Prillit e presin me padurim edhe qytetarët e Topojës së Fierit. Tashmë verdikti qytetar është marrë. Më 25 Prill, uragani i votave për ndryshim, shkul njëherë e mirë Rilindjen nga vendi, për t'i dhënë jetë Shqipërisë së të rinjve, të familjeve të thjeshta dhe njerëzve punëtorë, të cilëve me LSI në qeverisje do t'u garantohet punësim i mirëpaguar, arsimim cilësor, taksa të ulëta dhe shanse të barabarta për një jetë më të mire”, shkruan Kryemadhi.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?

Komento

Komente

 • dulja: 14/04/2021 06:16

  ke rilindje po shkul ti moje e zeze ty po te ikin te gjitje e pe ne Vlore sa te kane ngelure ,dhe mose blin vota plera ne 25 prrille do shkoni pere skrape atje e keni vendin jo ne parlamente

  Përgjigju
 • Tono: 13/04/2021 23:53

  Uragani do shkuli hajdutët e babëzitur të LSI-së me burrin tënd në krye që tashmë e ka rezervuar qelinë e burgut... Kujton ti bajgë e politikës se ka akoma njerëz që besojnë mashtrimet e tua? Gjë e trashë...

  Përgjigju
 • Sasha: 13/04/2021 22:23

  S'ke shans te shkulesh PS-ne, do te shkulin votat e popullit e do te flakin ne Rec. Sa me shume te ulerasesh ne fushate, aq me shume vota mer PS-ja.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)