Kryeministri kanadez le me ‘krahë hapur’ homologun e tij belg, i puth gruan/ VIDEO

Kryeministri kanadez Justin Trudeau dhe gruaja e kryeministrit belg Amélie Derbaudrenghien

Kryeministri kanadez Justin Trudeau, e la homologun belg me krahë hapur, pasi takoi fillimisht bashkëshorten e tij.Trudeau ishte mes liderëve të pranishëm në samitin e NATO-s në Belgjikë.

Kryeministri kanadez mbërriti në darkën e liderëve të NATO-s në Bruksel dhe në momentin e takimit, u duk sikur po i drejtohej kryeministrit Charles Michel, i cili kishte hapur krahët.

Por Trudeau puthi dhe përqafoi fillimisht bashkëshorten e Michel, Amélie Derbaudrenghien, ndërsa ai reagoi duke qeshur. Një video e shkurtër e këtij momenti u shpërnda menjëherë në rrjetet sociale, ku nuk munguan komentet e përdoruesve.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento

Komente

  • redi: 13/07/2018 18:23

    Modeli i kryeministrit me te mire ne bote . Ishte fantastik

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët