Kryeprokurorja Marku komandon prokurorët e rinj në Tiranë, Report Tv zbardh tetë emrat

Prokurorja e Përgjithshme e Përkohëshme, Arta Marku

TIRANË- Prokurorja e Përgjithshme e Përkohëshme, Arta Marku ka komanduar prokurorët e rinj në Tiranë.

Ata janë: Afrim Fejzullahin, Arnold Bajramin, Kleant Xholin, Bashkim Malajn, Alan Xhilin, Elidon Hysenin, Erjon Shqarrin dhe Sonila Muhametajn.

Erjon Shqarri, që prej 2 nëntorit të vitit 2015 u emërua Prokuror në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë, Tropojë, Sonila Muhametaj (Domi) ishte Prokurore në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda.

Por pas refuzimit të shortit për çështjen “Shullazi”, Sonila Muhametaj u transferua nga Arta Marku në Prokurorinë e Pukës. Për më shumë detaje (LEXO KËTU)

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nuk e ka fajin Eli Fara për ngrohjen globale