Kryetari i ri/ Vijon mbledhja e kryesisë së PD, dalin emrat e 4 kandidatëve të 'panjohur'

Vijon mbledhja e kryesisë së PD ku po shqyrtohen kandidatët për kryetarin e ri të PD të cilët dhe duhet të miratohen. Gazetarja e Report Tv Daniela Maloku bën me dije se në këtë moment po shqyrtohen katër kandidatura,  Admir Mulaj, Edmond Vrapi, Sabri Hoxha, Mirjan Jashanllari, emra të panjohur dhe të përmendur më parë si kandidatë të mundshëm.


Lajmi kryesor:

Debate në kryesinë e PD-së, miratohen 4 kandidatatët për kryetarin e ri! Në garë përballë Bashës, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi! Skualifikohen 5 të tjerë, anëtarja e grupit 'Për PD': Akt i rëndë


  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Sali Berishës për të kandiduar për kryetar të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike