Kryetari i ri/ Vijon mbledhja e kryesisë së PD, dalin emrat e 4 kandidatëve të 'panjohur'

Kryetari i ri/ Vijon mbledhja e kryesisë së PD, dalin emrat e 4 kandidatëve të 'panjohur'

Vijon mbledhja e kryesisë së PD ku po shqyrtohen kandidatët për kryetarin e ri të PD të cilët dhe duhet të miratohen. Gazetarja e Report Tv Daniela Maloku bën me dije se në këtë moment po shqyrtohen katër kandidatura,  Admir Mulaj, Edmond Vrapi, Sabri Hoxha, Mirjan Jashanllari, emra të panjohur dhe të përmendur më parë si kandidatë të mundshëm.


Lajmi kryesor:

Debate në kryesinë e PD-së, miratohen 4 kandidatatët për kryetarin e ri! Në garë përballë Bashës, Kadilli, Shehaj dhe Harxhi! Skualifikohen 5 të tjerë, anëtarja e grupit 'Për PD': Akt i rëndë


  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Rama: Çelen tre konkurse ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës

Rama: Çelen tre konkurse ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës