Ksamil/ Merr flakë një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës! Digjen shkurre e pemë

KSAMIL- Një kodër pranë plazhit në Gjirin e Hartës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Zjarri po vijon prej disa minutash e ndërsa mësohet se janë djegur hapësira me pemë dhe shkurre.

Siç shihet nga fotot që Report Tv sjell, tymi arrin të shikohet nga turistë të cilët vijojnë të qetë duke marrë rreze dielli. Zjarrfikësja drejt vendit të ngjarjes për të shuar flakët.

Foto nga vendi i ngjarjes

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Historia përsëritet pas 12 vitesh, Gana humbet penalltinë përballë Uruguajit

VIDEO/ Historia përsëritet pas 12 vitesh, Gana humbet penalltinë përballë Uruguajit