Ksamil/ Motori përplaset me makinën, video nga momenti i aksidentit

SARANDË- Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kaluar në Ksamil të Sarandës. Dy të rinj, teksa kanë qenë duke lëvizur me motor janë përplasur me një automjet. Gazetari i Report Tv, Limos Didani ka siguruar edhe videon nga momenti i përplasjes.

Fatmirësisht, si pasojë e këtij aksidenti dy të rinjtë janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

1685596073_sarande.jpg

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Shoferi: 01/06/2023 09:19

    Shyqyr qe shpetuan ,por faji ngelet komplet i atyre 2 kokrroçkave qe ishin ne krahun e kundert dhe vajten e ju ben peshqesh tjetrit qe ishte ne hallin e tij.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Gjermania plane emergjence në rast konflikti me Rusinë, korridor për 800 mijë trupa të NATO-s

Gjermania plane emergjence në rast konflikti me Rusinë, korridor për 800 mijë trupa të NATO-s