Makina e kthyer përmbys tek Kopshti Botanik në Tiranë, shpëton mrekullisht shoferi! Ja ç'ka ndodhur

Një aksident ka ndodhur ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë, ku një makinë është kthyer përmbys në afërsi të Kopshtit Botanik.

Makina tip ‘Benz’ si pasojë e shpejtësisë dhe lagështirës në rrugë ka humbur kontrollin dhe është kthyer përmbys ndërkohë që ka shpëtuar mrekullisht shoferi.

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Pas përjashtimit të Spahos, Salianji caktohet drejtues politik i qarkut të Korçës për PD-në