'Kthehu nga kamera'! Basha ironi me gazetarët: Meqë e doni kështu, po kthehem unë! Mos iu ka pjekur shumë dielli?

 

Teksa zhvilloi një prononcim të shkurtër për mediet kreu i PD Lulzim Basha ka bërë ironi me gazetarët jashtë selisë së Partisë Demokratike.

Ndërsa gazetarët po e drejtonin nga kamerat, kreu i PD-së me ironi shtoi se duhej të kthehej ai nga kamerat dhe jo e kundërta, ndërsa nuk la pa komentuar dhe temperaturat e larta.

Meqë e doni kështu, po kthehem unë nga kamerat. Mos jeni pjekur shumë se filloi dhe dielli tani,”-tha Basha.

Kur njëra nga gazetaret u përpoq që t’i bëjë një pyetje, ai iu kthye: “1 sekondë se nuk e kam mbaruar deklaratën”.


Lajmi kryesor:

Basha: 25 prilli masakër elektorale, PD nuk është viktima! Beteja do të vazhdojë në çdo front për të rrëzuar treshen Rama-Doshi-Rakipi (VIDEO)


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?×

Lajmi i fundit

John

Polemika pafund për derbin Juventus-Inter, Del Piero: Vetëm arbitri mund ta shpjegojë penalltinë e Cuadrado-s