Kukës, aksident te Ura e Drinit, makina del nga rruga dhe përmbyset, 3 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur sot pranë Urës së Drinit në dalje të qytetit të Kukësit. Automjeti me targa AA 068 TH ka dalë nga rruga dhe është përmbysur rreth 5 metra poshtë rrugës, ku për pasojë janë lënduar tre persona.

Të tre personat e aksidentuar janë nga Lezha, Aleksandwr Tanushi, 34-vjeç, Fatjon Bregu, 25-vjeç, Mark Tanushi, 27-vjeç, ndërsa mësohet se ndodhen në spitalin e Kukësit jashtë rreziku për jetën.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia e automjetit. 

Ora 14:51
FOTO/ Aksident në Kukës, makina del nga rruga dhe përmbyset, plagosen 3 persona
/er.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq