Kukës, dhunoi bashkëshorten, arrestohet 39-vjeçari, në banesë i sekuestrohet një municion luftarak

Kukës, dhunoi bashkëshorten, arrestohet 39-vjeçari, në banesë i sekuestrohet një municion luftarak

Municioni i sekuestruar 39-vjeçarit

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia në Kukës. Q.D., dyshohet se ka dhunuar psikologjikisht bashkëshorten.

Falë informacioneve të marra nga inteligjenca policore u bë e mundur vënia në pranga e 39-vjeçarit.

'Në zbatim të masave të planit operacional të koduar "Sundimi i ligjit", si dhe me mbështetjen te informacionet e siguruara nga inteligjenca policore, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kukës arrestuan në flagrancë shtetasin Q. D., 39 vjeç, banues në Kukës, pasi dyshohet se ka dhunuar psikologjikisht bashkëshortën e tij.' thuhet në njoftimin e policisë.

Gjatë kontrolleve në banesën e tij, u gjetën 14 kapsolla detonatorë, 2 fitilë zjarrpërcjellës, 1 granatë ofensivë dore dhe 5 krehra automatikësh. Materialet proceduriale i janë kaluar Prokurorisë në Kukës.

G.K/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Pas futbollit dhe librave, kur do të nisë lufta ndaj piratëve të lajmeve?

Pas futbollit dhe librave, kur do të nisë lufta ndaj piratëve të lajmeve?