VIDEO/Kukës, mjeti del nga rruga dhe përmbyset, i riu humb jetën në spital/EMRI

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 33-vjeçari ka ndodhur sot në Kukës. Ngjarja është shënuar në dalje të qytetit, ku ka mbetur viktimë i riu Bekim Shehu. Ai ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij ‘Minikuper’, kur ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar, duke ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:
Më datë 12.08.2018, në dalje të qytetit të Kukësit, shtetasi B.SH., rreth 33 vjeç, banues në fshatin Shtiqën, duke udhëtuar me mjetin e tij tip "Minikuper", ka dal nga rruga.

Për pasojë është aksidentuar drejtuesi i mjetit ku ka gjetur vdekjen në spitalin e Kukësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


(Makina e aksidentuar)

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq