Kuqezinjtë e nisin keq në stadiumin kombëtar! Pësojnë dy gola në pjesë të parë

Kuqezinjtë e nisin keq në stadiumin kombëtar! Pësojnë dy gola në pjesë të parë

1574020738_Screenshot10.jpg

Kuqezinjtë nuk e kanë nisur mbarë ndeshjen e parë në stadiumin kombëtar. Të besuarit e Edi Rejës kanë pësuar dy gola në vetëm 30 minuta lojë. Pas Corentin Tolisso në minutën e 8-të, është Griezman ai që të shtangur tifozët kuqezinj në minutën e 30-të.


Lajmi kryesor:

Kuqezinjtë i gëzohen stadiumit të ri kombëtar, Franca 'kryen misionin' me 2 gola (FOTO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!