Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

Afrona Dika

Në jug të Francës po mbahet po mbahet edicioni i 77-të i Festivalit të Filmit në Kanë.

Përveç shumë yjeve me famë botërore, në këtë ceremoni ka qenë e pranishme edhe Afrona Dika.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë Afrona pasi ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram.

Me flokët e lëshuara dhe me fustanin e gjatë ngjyrë rozë dhe vezullues, Afrona ka shkëlqyer me pamjen e saj në ngjarjen më të madhe që po zhvillohet që prej datës 14 maj.

“Kalimi në tapetin e kuq ishte një nga përvojat më të bukura në jetën time”, shkruan ajo krah fotove.

 

1/3
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi