Kush do ta fitojë Big brother? Habit Luzi: Nuk dihet, por vetëm njëri s’mund të shpallet fitues

Kush do ta fitojë Big brother? Habit Luzi: Nuk dihet, por vetëm njëri s’mund të shpallet fitues

Luizi dhe Efi

Efi dhe Luizi kanë biseduar dje për fituesin që pritet të shpallet në Big Brother Vip. Teksa qëndroni dje të dy në verandën e shtëpisë, Efi i tregoi Luizit ëndrrën që kishte parë mbrëmjen e shkuar Ajo u shpreh se kishte ëndërruar finalen në një mënyrë shumë të bukur, por jo fituesin.

Luizi tha se nuk i dihet se kush nga ata mund ta fitojë këtë Big Brother, por shprehu  sigurinë e plotë që Kristi nuk do të jetë fituesi.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • koni: 04/05/2023 22:42

  do te fitoje luizi ylli dhe do te martohet me kjara leshin.

  Përgjigju
 • Lina: 04/05/2023 22:11

  Kristi eshte finalist vetem me suportin e Luizit.Kristi nuk jeton ne realitetin shqiptar.Ka kopjuar Luizin shemtuar e ka thene epitete per banoret shume fyese. As behet fjale per te dale fitues.Ashtu sic foli finalisti o 4 do te dale i pari nga shtepia

  Përgjigju
  • Gezim: 05/05/2023 14:28

   Finalistja esht efi ose Dea njëra nga këto të dyja do jet finalistja

 • Sondazhi i ditës:

  Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Dështon projekti për mbetjet e riciklueshme në Durrës! Bashkia blen 700 kazanë të rinj, por s’ka pikë grumbullimi! Qytetarët pa informacion për ndarjen e plehrave në burim

Dështon projekti për mbetjet e riciklueshme në Durrës! Bashkia blen 700 kazanë të rinj, por s’ka pikë grumbullimi! Qytetarët pa informacion për ndarjen e plehrave në burim