Kush është 63-vjeçari që i shpëtoi sot atentatit te Liqeni i thatë, administrator i një shkolle private në Tiranë

Kush është 63-vjeçari që i shpëtoi sot atentatit te Liqeni i thatë, administrator i një shkolle private në Tiranë

1642503817_masha.jpg

Report Tv ka mësuar detaje nga ngjarja e rëndë te Liqeni i Thatë. Gazetari Sokol Dema raporton se tek nënkalimi i Liqenit të Thatë, rruga kur shkon për tek pedonalia e liqenit, dyshohet se  një person i paidentifikuar, i cili është larguar në këmbë, ka qëlluar me armë zjarri pistoletë, në drejtim të mjetit  tip Benz me drejtues Lulëzim Masha, 63 vjeç, (administrator i shkollës Willson), i cili udhëtonte i vetëm.


Lajmi kryesor:

Qëllohet pronari i shkollës private në Tiranë te Liqeni i Thatë! Dëshmia e 63-vjeçarit: S'isha unë objektivi, po ziheshin disa çuna, plumbat kapën makinën time


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës