Kush është bashkëshorti i gjyqtares së arrestuar, militant i PD-së

Kush është bashkëshorti i gjyqtares së arrestuar, militant i PD-së
1599657340_BurriiMimozesArbenCara.jpg
Arben Cara

Report Tv ka siguruar foton e Arben Carës, bashkëshorti i gjyqtares së Apelit Korçë, Mimoza Margjeka, i cili u arrestuar për korrupsion aktiv duke marrë ryshfet 6 mijë euro që të ndërhynte tek e shoqja dhe të ndryshonte masën e sigurisë për një të arrestuar.

Arben Cara njihet dhe si militant i PD-së. Ai punonte si pedagog ne Universitetin e Durresit prane Fakultetit te Drejtesise


Lajmi kryesor:

6 mijë euro ryshfet për ndryshim të masës së sigurisë/ Arrestohet bashkëshorti i Mimoza Margjekës dhe dy të tjerë, gjyqtarja dhe avokati në arrest shtëpie


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Kurti: Grupi i armatosur ka ardhur të luftojë në Kosovë, paqe do ketë vetëm pasi t’i dorëzohen policisë

Vrasja e policit në veri, Kurti: Grupi i armatosur ka ardhur të luftojë në Kosovë, paqe do ketë vetëm pasi t’i dorëzohen policisë