Kush është i arrestuari për vrasjen e 33-vjeçarit në Elbasan (EMRI)

Kush është i arrestuari për vrasjen e 33-vjeçarit në Elbasan (EMRI)

Vrasja e Madri Ulqinakut në Elbasan

1660770159_elbasan.jpg

18-vjeçari i arrestuar nga policia për vrasjen e 33-vjeçarit Madri Ulqinaku në Elbasan mbrëmjen e djeshme është Ejden Dino.

Ndërkohë, policia është në kërkim të një 18-vjeçari tjetër të dyshuar si autor i vrasjes, me iniciale H.D.


Lajmi kryesor:

Vrasja që tronditi Elbasanin, autori vetëm 18 vjeç! Vihet në pranga një tjetër 18-vjeçar, shpallet në kërkim 33-vjeçari


D.GJ/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS