Kush është i riu që qëlloi me armë zjarri në drejtim të policisë në Kamëz

Kush është i riu që qëlloi me armë zjarri në drejtim të policisë në Kamëz

1646311692_ELISSUCI.jpg

Ky është Elis Suçi i riu që qëlloi me armë zjarri në drejtim të efektivëve të policisë në Kamëz, ditën e sotme pasi këto të fundit shkuan për ta arrestuar.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Efektivët shkuan ta arrestojnë për vjedhje, hajduti hap zjarr ndaj tyre! Shpallet në kërkim, s'ka të lënduar


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Shmanget tragjedia në Dhërmi, shpëtohen nga mbytja në det mrekullisht çifti e ri çek dhe fëmijën e tyre