Njihuni me kamarierin më të famshëm të momentit, as tërmeti se ndaloi të mbante tabakanë (VIDEO)

Pas tërmetit plot ankth e frikë, personat që kanë qenë nëpër ambjente të ndryshme kanë hapur kamerat se si kanë vepruar për të shpëtuar kokën.

Përveç momenteve tronditëse tërmeti u shoqërua edhe me shumë momente gazmore.

I tillë është edhe ky rast ku në një bar-kafe në kryeqytet, ku gjatë momentit të tërmetit kamarieri mban tabakanë dhe u shërben klientëve dhe kur ndjen lëkundjet del me shpejtësi jashtë, por tabakaja nuk i rrëzohet.

Ai e mbajti shumë mirë ekuilibrin dhe çdokush do ta kërkojë që ta punësojë pas kësaj videoje.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një takim Rama-Basha për të finalizuar reformën zgjedhore?

Komento

Komente

  • fatmir doko: 22/09/2019 13:30

    Kembet e shpejta te nxierrin faqe bardh. Faleminderit per postimin. Por ne rrezik e siper intiktet zhvillohen me shume.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Bie Kurti'/ Goxhaj: Qeveria Hoti do rrëzohet sapo të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi! Kraki:Trump ndryshoi politikën botërore