Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO)

Komentatori dhe tifozja

Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.

Vajza bjonde shikohet duke kërcyer dhe tërhequr vëmendjen për format trupore dhe veshjen.

Komentatori Andreë Gaze ngeli për një moment pa komentuar  kur kamera nuk fokusoi fushën por tifozen.

Edhe pse Brazili humbi ndeshjen, mori me vete një tifoze që turbulloi  ndeshjen.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Hidhen me këmbë e me duar, kërcimi epik i dy mjekeve kur shërohet pacienti i fundit me COVID