Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO)

Komentatori dhe tifozja

Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.

Vajza bjonde shikohet duke kërcyer dhe tërhequr vëmendjen për format trupore dhe veshjen.

Komentatori Andreë Gaze ngeli për një moment pa komentuar  kur kamera nuk fokusoi fushën por tifozen.

Edhe pse Brazili humbi ndeshjen, mori me vete një tifoze që turbulloi  ndeshjen.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pengmarrja e Jan Prengës, a po bëhet trafikimi i lëndëve narkotike burim vrasjesh?

Komento