Kush janë 2 lushnjarët të përfshirë në trafikun e 2.6 ton marijuanë në kamion, Report TV siguron foton

1604587503_perparimshurdhidhearlindtabaku.jpg

Përparim Shurdhi dhe Arlind Tabaku

Report Tv ka siguruar foton e Përparim Shurdhit, pronarit të magazinës në Lushje dhe të Arlind Tabakut, si persona të përfshirë drejtpërdrejtë në trafikun e 2.6 ton kanabis në kamion.


Lajmi kryesor:

2.6 ton kanabis në Malin e Zi/ Kamioni u ngarkua në një magazinë në Lushnje, kush është pronari dhe miku i tij që u arrestuan! Një tjetër në kërkim (FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Policia, informacion zyrtar: 40-vjeçari ishte lyer me benzinë, u ndalua nga qytetarët