Kush janë dy vëllezërit e ekzekutuar në Durrës

Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy viktimat

Report Tv ka identifikuar dy vëllezërit e ekzekutuar me armë zjarri në tregun e makinave në Durrës. Ata janë Viktor Haxhia, 35 vjeç dhe Besmir Haxhia, 37 vjeç.

Vëllezërit janë me origjinë nga Puka dhe jetojnë në zonën Spitallë të Durrësit.


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja