‘Ku*vë, rruspi...unë nuk jam djali yt’, çfarë i thoshte Arben Mici nënës së tij kur e dhunonte

‘Ku*vë, rruspi...unë nuk jam djali yt’, çfarë i thoshte Arben Mici nënës së tij kur e dhunonte

1648465852_MICI.jpg

Në dosjen e siguruar nga Report Tv për denoncimin e nënës ndaj Arben Micit është edhe fjalori i rëndë që përdorte 26-vjeçari për të ofenduar nënën e tij.

"K.... Rruspi, ti shkon me njerëz. Unë nuk jam i yti jam dikujt tjetër e shume te tjera", ishin disa nga fjalët e rënda që ai përdortje ndaj dhunës verbale të mamasë së tij, ndërsa e ka kërcënuar dhe me fjalët se "Do të theri".


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Zjarri në Komisariatin e Kamzës, Report Tv siguron denoncimin e nënës së viktimës: Djali më dhunonte, mori bombolën e gazit dhe na tha se do na digjte të gjithëve


K.T./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë