Kuvend/ Basha flet në foltore, Kryemadhi e ‘injoron’, flet në telefon (FOTO)

1631812630_6666666666.jpg

Ndërsa kreu i PD Lulzim basha vijon fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi si duket nuk është shumë e interesuar ta dëgjojë, pasi shihet duke folur në telefon. Aludimet për një prishje të marrëveshjes mes PD dhe LSI i ka ‘konfirmuar’ në një mënyrë dhe sekretari i përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari, i cili tha se i kanë kërkuar Bashës që mos të tradhtojë kauzën e opozitës për interesa personale dhe për interesa të Edi Ramës.


Lajmi kryesor:

Programi dhe kabineti/ Përplasje dhe debate në seancën maratonë të Kuvendit, PD bllokoi foltoren, kerkoi prezencën e Ramës! Basha: Rama ekzekutori i zgjedhjeve, demokracia ka vdekur! Kryeministri: Copy-paste nga fushata, merru me kumriet (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

I pyetur për rritjen e inflacionit në SHBA, Joe Biden ofendon rëndë live gazetarin!(VIDEO)