Ky është 19-vjeçari që kreu atentatin ndaj shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, djali i ish- policit/ Report Tv siguron foton

Ky është 19-vjeçari që kreu atentatin ndaj shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, djali i ish- policit/ Report Tv siguron foton

1602492480_ilirjanhasanaj.jpg

Ky është Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentatin ndaj shefit të Policvisë Bashkiake në Malësinë e Madhe një ditë më parë. Mësohet se ata nuk janë të afërm me njëri- tjetrin, edhe pse kanë të njëjtin mbiemër. Ilirjan Hasanaj është djali i ish- policit, Arben Hasanaj. 


Lajmi kryesor:

1 plumb në kokë dhe 2 në trup/ Foto ekskluzive të shefit të policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe në spital, kalon rrezikun për jetën! Gruaja i rri te koka! Në kërkim 19-vjeçari, djali i ish- policit!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

A po ju dëmton bashkëpunimi me Berishën? Meta: Ai ka përvojë dhe eksperiencë, vulën na i ka marrë Rama

A po ju dëmton bashkëpunimi me Berishën? Meta: Ai ka përvojë dhe eksperiencë, vulën na i ka marrë Rama