Ky është momenti kur i vendosin tritol shtëpisë së kryetarit të PD në Shijak, ndez fitilin dhe e hedh me dorë nga rruga (VIDEO)

Report Tv ka siguruar pamjet e kamerave të sigurisë në lidhje me sasinë e lëndës plasëse të vendosur në banesën e drejtuesit të Partisë Demokratike të Shijakut, Ilgnor Vora.

Në pamje dallohet një person i cili shihet qartë duke i afruar në afërsi të banesës, e më pas hedh lëndën plasëse. Pasi e hedh, personi në fjalë largohet me shpejtësi nga vendi i ngjarje. 

I riu është i pamaskuar në momentin kur hedh lëndën plasëse. 

Për fat të mirë, si pasojë e shpërthimit pati vetëm dëme materiale. Policia e Dyrrësit ka shoqëruar disa persona në komisariat dhe po punojnë për identifikimin e autorit të vendosjes së lëndës plasëse.


Lajmi kryesor:

Shpërthim tritoli në banesën e kryetarit të PD-së në Shijak, flet kryedemokrati: Përveç denoncimeve politike, nuk kam konflikte me asnjë! Del momenti kur i vendosin lëndën plasëse shtëpisë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Meta mesazh në Ditën e Paqes: Sot kujtojmë dëshmorët që ranë në misione ushtarake jashtë vendit, Shqipëria vijon me dinjitet ruajtjen e sigurisë në botë