Ky është trendi i sandaleve për këtë sezon (FOTO)

Ky është trendi i sandaleve për këtë sezon (FOTO)

Tashmë jemi zyrtarisht në stinën e pranverës dhe është koha të heqim çizmet e dimrit.

Sandalet ndryshojnë modelet vit pas viti, por qëllimi është të mbeten sa më të rehatshme dhe të thjeshta. Taka gjithashtu është një nga elementët që vihet re në zgjedhjen e tyre. Këtë herë sandalet vijnë me tone ngjyrash argëtuese. Këto janë disa modele më tipike të kësaj pranvere që ka zgjedhur revista E News

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën